Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode

Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

125,90 лв.

Бърз преглед

Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector

Детайли

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Multimode Media Converter with SC Fiber Connector - Second Hand

Допълнителна информация

Производител D-LINK
Гаранционен срок (месеца) 12

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.