Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

329,90 лв.

Бърз преглед

Медиа конвертор D-LINK 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Детайли

D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Допълнителна информация

Производител D-LINK
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.