Медиа конвертор D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Медиа конвертор D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: В наличност

706,90 лв.



Кредитен модул TBI Bank 19.68

Вземи само за 69.51 лв.

12 x 69.51 лв.

Кредитен модул UNI Credit за Magento 19.68

Вземи само за 66.00 лв.

12 x 66.00 лв.

Бърз преглед

Медиа конвертор D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Детайли

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector

Допълнителна информация

Производител D-LINK
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.