Медиа конвертор D-LINK 100BaseFX Multimode to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connectors

Медиа конвертор D-LINK 100BaseFX Multimode to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connectors

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

41,90 лв.

Бърз преглед

Медиа конвертор D-LINK 100BaseFX Multimode to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connectors

Детайли

D-Link 100BaseFX Multimode to 100BaseFX Singlemode Media Converter with SC Fiber Connectors

Допълнителна информация

Производител D-LINK
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.