Мрежов суич D-LINK 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver

Мрежов суич D-LINK 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

68,90 лв.

Бърз преглед

Мрежов суич D-LINK 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)

Детайли

D-Link 155Mbps Single-Mode LC SFP Transceiver (15km)

Допълнителна информация

Производител D-LINK
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.