Мрежов суич ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Мрежов суич ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

213,90 лв.

Бърз преглед

Мрежов суич ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Детайли

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

Допълнителна информация

Производител ZyXEL
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.