Мрежов суич ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Мрежов суич ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

101,90 лв.

Бърз преглед

Мрежов суич ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Детайли

ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data

Допълнителна информация

Производител ZyXEL
Гаранционен срок (месеца) 24

Ключови думи за продукт

Използвайте празно място за разделяне на ключови думи. Използвайте единични кавички (') за фрази.