Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP

Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP

Дайте първото мнение за този продукт

Наличност: Неналичен

189,90 лв.

Бърз преглед

Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

Детайли

Едимакс LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm

1000Mbps
SFP 1310nm
Single mode: 10km

Допълнителна информация

Производител EDIMAX
Гаранционен срок (месеца) 24
Климатици