Други мрежови устройства

Други мрежови устройства

Конкурентни цени на всички налични мрежови устройства с доставка до всяко населено място в България.

Артикули 1 до 10 от общо 28

на страница

Списък  Таблица 

Задай във възходяща посока
Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. Защитна стена ZYXEL USG110 UTM BDL, 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, 1xOPT, с включени лицензи за 1 година (Антиспам, Антивирус, Филтър на съдържание, IDP)

    Защитна стена ZYXEL USG110 UTM BDL, 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, 1xOPT, с включени лицензи за 1 година (Антиспам, Антивирус, Филтър на съдържание, IDP)

    1 980,90 лв.
    Защитна стена ZYXEL USG110 UTM BDL, 10/100/1000, 4x LAN/DMZ, 2x WAN, 1xOPT, с включени лицензи за 1 година (Антиспам, Антивирус, Филтър на съдържание, IDP) Вижте повече

  2. ZYXEL Transceiver Modules SFP-LX-10
  3. LANDE Комуникационен шкаф SOHO Cabinet, 540x400mm, 9U , 19"
  4. Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP

    Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP

    189,90 лв.
    Мрежово устройство EDIMAX LCM1310000 SFP модул Multi Mode 1310nm Вижте повече

  5. LANDE Комуникационен шкаф SOHO Cabinet, 540x400mm, 7U , 19"
  6. D-Link PowerLine AV 500 Wireless N Mini Extender, QoS, Common Connect Button, WPS, W311AV/E
  7. D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Passthrough Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-P601AV/E
  8. Patch panel CAT5e UTP 48 port, No brand
  9. Адаптер D-Link PowerLine AV2 1000 HD Gigabit Starter Kit, 1000 Mbps, 2 бр. в пакет, DHP-601AV/E
  10. Networking - Router LINKSYS WRE54G Wireless-G Range Expander

    Мрежов усилвател LINKSYS WRE54G

    97,90 лв.
    LINKSYS WRE54G Wireless-G Range Extender,Up to 54Mbps Wireless Data Rates, IEEE 802.11b/g Вижте повече

Артикули 1 до 10 от общо 28

на страница

Списък  Таблица 

Задай във възходяща посока
Страница:
  1. 1
  2. 2
  3. 3