Други мрежови устройства

Други мрежови устройства

Конкурентни цени на всички налични мрежови устройства с доставка до всяко населено място в България.

Артикули 31 до 40 от общо 104

на страница

Списък  Таблица 

Задай в низходяща посока
Страница:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6
  1. Трансивер UBIQUITI RJ45 - SFP Transceiver Module
  2. Мрежово устройство Lenovo Pcg Adapter Ethernet Extension Cable Gen 2 4X90Q84427
  3. Трансивер TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or above), Hot-Pluggable, Plug and Play, High Compatibility, Support TX Disable function

    Трансивер TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or above), Hot-Pluggable, Plug and Play, High Compatibility, Support TX Disable function

    45,90 лв.
    TP-Link TL-SM311T 1000BASE-T RJ45 SFP Module, 1000Mbps RJ45 Copper Transceiver, Plug and Play with SFP Slot, Up to 100 m Distance (Cat5e or above), Hot-Pluggable, Plug and Play, High Compatibility, Support TX Disable function Вижте повече

  4. Разширител на обхвата Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas

    Разширител на обхвата Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas

    47,90 лв.
    Repeater TP-Link TL-WA860RE, 300Mbps Wireless N Wall Plugged Range Extender with AC Passthrough, QCA(Atheros), 2T2R, 2.4GHz, 802.11n/g/b, Ranger Extender button, Range extender mode, with 2 fixed Antennas Вижте повече

  5. Разширител на обхвата TP-Link RE190 AC750 Wi-Fi Range Extender, Wall Plugged, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, WPS and Reset button, 3 internal antennas , intelligent Signal light, OneMesh
  6. Трансивер UBIQUITI Optical Module Single-Mode Module, 1Gbps, BiDi, 2-PACK
  7. Мрежова карта, No Brand, USB 3.1 Type-C, Бял
  8. Свързващ кабел MikroTik Q+DA0001, QSFP+ 40G, 1м.
  9. Мрежово устройство D-LINK 7-Port USB 2.0 Hub
  10. D-Link DWL-G820 Wireless Gaming Adapter, 802.11g, 108Mbps

Артикули 31 до 40 от общо 104

на страница

Списък  Таблица 

Задай в низходяща посока
Страница:
  1. 2
  2. 3
  3. 4
  4. 5
  5. 6